Поїзд Святого Миколая

19-го грудня, до Дня святого Миколая Львівська залізниця запустила у хід ретро-потяг у складі паровоза Л-3535. Курсував він із головного вокзалу Львова до станції “Брюховичі”.

Подивитися та здійснити невелику подорож на ексклюзивному історичному транспорті прийшли в основному батьки з дітьми. За їхніми словами, це для них своєрідна казкова пригода. Прикрашені новорічною атрибутикою вагони, колядки та різдвяні пісні, зимові краєвиди за вікном, – все це створювало атмосферу новорічно-різдвяних свят. Деякі пасажири казали, що очікували побачити Чудотворця чи якесь театралізоване дійство. На станції “Брюховичі” усі мали змогу сфотографувалися біля потяга та залізти у кабіну машиніста.

За словами працівників Львівської залізниці, сьогодні було мало охочих поподорожувати, але це пояснюється тим, що не всі знають про ініціативу. «Попереду ще 10 рейсів. Упевнені, що люди будуть активніші в інші дні», – зазначили вони.
Проїхатись на ексклюзивному та історичному транспорті зможе кожен охочий. Курсуватиме потяг зі Львова до Брюховичів: 19, 24, 25, 30, 31 грудня та 1, 2, 7, 8, 9, 14 січня.

Вирушатиме ретро-поїзд із Головного вокзалу Львова о 12:40 год. і прибуватиме на ст. “Брюховичі” о 13:00 год. У зворотній бік зі станції Брюховичі потяг вирушатиме о 13:45 год. і прибуватиме на станцію “Львів” о 14:05 год.

Для дітей до шести років – проїзд буде безкоштовним. Для старших дітей та дорослих львів’ян квиток можна придбати у касах приміського сполучення. Для дітей 6-14-ти років він вартуватиме 4,5 грн, для дорослих – 6 грн.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Комментарий